Op zoek naar een leuk, gaaf of cool evenement in Groningen? Dan ben je bij Martiniplaza aan het juiste adres. Het multifunctionele complex biedt jou een groot scala aan verschillende uitjes. Hou je van theater? Martiniplaza. Of ben je een sportliefhebber? Martiniplaza. Je leest het: alle wegen leiden inderdaad naar Martiniplaza. Of je nou van theater houdt, sport, muziek of cabaret: ‘Martiniplaza’ is het antwoord, want hier vinden de vetste evenementen in Noord-Nederland plaats. Wat dacht je van de musicals De Marathon, Ciske de Rat of het overal ter wereld opgevoerde My Fair Lady?
Ben je toch meer een liefhebber van (top)sport? Geen probleem, want ook dan zit je bij Martiniplaza goed. Basketbalclub Donar speelt er namelijk zijn thuiswedstrijden. De Groninger basketballers wonnen onlangs de nationale beker en behoren dus tot de top van Nederland. Spektakel gegarandeerd! Ook op het gebied van cabaret valt er bij Martiniplaza genoeg te beleven. Tijdens De Grote Improvisatieshow bezorgen Tijl Beckand en Ruben van der Meer je een onvergetelijke avond. Datzelfde doet Jandino Asporaat begin juni in Martiniplaza: dé plek voor het perfecte avondje uit!
Uiteraard is het Martini centrum zoals het vroeger heette al vele jaren een spil in de wereld van evenementen in Groningen. Sinds eind jaren zestig toen het vanuit een behoefte aan tentoonstellingen en exposities werd geopend tot vandaag de dag als locatie voor een zeer uiteenlopend aanbod van sport tot cabaret. Martiniplaza biedt een uitermate gastvrij gevoel, een stukje historie en vooral de ruimte!