Atelierroute Hoge Noorden

3 oktober, Groninger Wierdedorpen in PROVINCIE GRONINGEN

Inloggen

Log in om je favoriete evenementen en gekochte tickets op te slaan in je VanPlan account.

Registreren VanPlan

Nog geen account? Maak je VanPlan account aan

Account aanmaken
Ga terug naar de homepagina

Welkom in de ateliers en/of tuinen van 19 kunstenaars. Er zijn o.a. beelden, schilderijen, tekeningen, werken in wol en er is keramiek te bewonderen. Marjan Ketting doet voor de eerste keer mee aan de route. Voorwerpen uit de dagelijkse werkelijkheid zijn de onderwerpen in haar olieverfschilderijen...

Lees meer

Welkom in de ateliers en/of tuinen van 19 kunstenaars. Er zijn o.a. beelden, schilderijen, tekeningen, werken in wol en er is keramiek te bewonderen.

Marjan Ketting doet voor de eerste keer mee aan de route. Voorwerpen uit de dagelijkse werkelijkheid zijn de onderwerpen in haar olieverfschilderijen. In eerste instantie is het niet het onderwerp wat haar interesseert maar de manier waarop het natuurlijke licht erop valt en glans en reflectie weer kan geven.

Ze maakt graag gebruik van grote doeken zodat ze het object kan opblazen. De kleur, de glans en reflectie worden dan een hyperaanwezigheid.

Na 2 jaar is Bernard Divendal opnieuw te gast in de expositieruimte van John van de Rijdt. Hij toont een selectie van abstracte olieverfschilderijen en tekeningen die het afgelopen jaar zijn ontstaan

Welkom bij:
* Rieneke Gollnau Uiterdijk 22 Onderdendam 9959PK www.rienekegollnau.nl
* Edwin Grissen/Galerie de Winkel Achterweg 2 Onderdendam 9959PD www.edwingrissen.com
Inlijstingen zijn ook mogelijk.
* Jan Mulder Beckeringhstraat 36 Onderdendam 9959PT www.dekeramiekbouwer.nl
* Henk Krist Klaproosstraat 28 Middelstum 9991CK www.henkkrist.com
* Mary Velthoen Burchtstraat 7 Middelstum 9991AA. www.maryvelthoenart.com
* Josefien Alkema Hoofdweg 30 Huizinge 9992TT www.josefienalkema.nl
* Marilyn Josiena Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Emca Wildeman Hoofdweg 21 Huizinge 9992TS www.wildontwerp.nl
* Jos Mulders Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Edward Hölzel Hoofdstraat 39 ’t Zandt 9915PA www.edwardholzel.nl
* Rosiet Baris Hoofdstraat 39’t Zandt 9995PA
* Maarten Burggraaff Gerichtsweg 2 Eenum 9913TC www.steenbeelden.nl
Meer dan 100 beelden (steen, brons en hout) te zien in de Gerichtshof, mijn buitenatelier.
* Linda Bouter Laanweg 1 Roodeschool 9983RG www.lindabouter.nl
* Tiny Bouter-Snijders Laanweg 1 Roodeschool 9983RG https://tinyboutersnijders.jouwweb.nl
* Theo Onnes Boukemahof 12 9981MA Uithuizen www.theoonnes.nl Ook kunstverhuur
* Marjan Ketting De Laan 97 e 9981GN Uithuizen www.marjanketting.nl
* Loekie Vorst Akkemaweg11 Stitswerd 9999XL www.bevlogenklei.nl
* Bernard Divendal Kerkpad 13 Kantens 9995PE www.bernarddivendal.nl
* Gerda Onnes Langestraat 5 Kantens 9995PD www.gerdaonnes.com Ook kunstverhuur.

Lees minder

Links

Data en tijden

zo 3 oktober 2021 : 12:00 - 17:00

Prijzen

Volwassenen : Gratis

overnachten

Bekijk de hotels en bed & breakfasts in de buurt van het evenement.

Gerelateerde evenementen

Loader