Atelierroute Hoge Noorden

5 juni, Groninger Wierdedorpen in PROVINCIE GRONINGEN

Inloggen

Log in om je favoriete evenementen en gekochte tickets op te slaan in je VanPlan account.

Registreren VanPlan

Nog geen account? Maak je VanPlan account aan

Account aanmaken
Ga terug naar de homepagina

19 kunstenaars stellen hun atelier of tuin open, zie voor route en adressen atelierroutehogenoorden.nl. Laat u zich op deze 1e pinksterdag verrassen door alle kunstwerken en een aantal extra’s.Er zijn kunstenaars die hun werk buiten exposeren b.v. in een grote boerderijtuin of in een mooie dorpstui...

Lees meer

19 kunstenaars stellen hun atelier of tuin open, zie voor route en adressen atelierroutehogenoorden.nl.

Laat u zich op deze 1e pinksterdag verrassen door alle kunstwerken en een aantal extra’s.Er zijn kunstenaars die hun werk buiten exposeren b.v. in een grote boerderijtuin of in een mooie dorpstuin. Er is deze maand de mogelijkheid kennis te maken met de techniek wolvilten. Emca Wildeman geeft deze dag een piepklein workshopje. Ervaar hoe het is om van losse wolvezels een vast geheel te maken.

Bij Gerda Onnes zijn ook olieverfschilderijen van Hanneke Sadqui te zien. Daar is ook vanaf 13.00 uur een repetitie van de band BlackVille.

Bij Henk Krist is naast zijn werk ook het keramiek van s’Jacqueline de Leeuw te zien.

Welkom op zondag 5 juni van 12.00 tot 17.00 uur bij:
* Edwin Grissen/Galerie de Winkel Achterweg 2 Onderdendam 9959PD www.edwingrissen.com. Inlijstingen zijn ook mogelijk.
* Jan Mulder Beckeringhstraat 36 Onderdendam 9959PT www.dekeramiekbouwer.nl Exposeert in zijn dorpstuin
* Mary Velthoen Burchtstraat 7 Middelstum 9991AA. www.maryvelthoenart.co.En er is werk van Mary te zien in dezelfde straat op Burchststr 23 in de koffiekamers van't Houkje.Een solo expositie in het kader van Feest van de Geest kunstproject.
* Henk Krist Klaproosstraat 28 Middelstum 9991CK www.henkkrist.com
* s’Jacqueline de Leeuw Klaproosstraat 28 Middelstum 9991CK www.henkkrist.com
* Emca Wildeman Hoofdweg 21 Huizinge 9992TS www.wildontwerp.nl Piepklein workshopje wolvilten.
* Jan Schoffelmeijer Nieuwstraat 6 Loppersum 9919 AZ www.janschoffelmeijer.nl
* Nanny ter Wiel Molenweg 47 Loppersum 9919AG www.nannyterwiel.nl
* Edward Hölzel Hoofdstraat 39 ’t Zandt 9915PA www.edwardholzel.nl
* Rosiet Baris Hoofdstraat 39 ’t Zandt 9915PA
* Marilyn Josiena Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Jos Mulders Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Maarten Burggraaff Gerichtsweg 2 Eenum 9913TC www.steenbeelden.nl Een bijzondere boerderijtuin met Beelden van steen, hout en brons.
* Linda Bouter Laanweg 1 Roodeschool 9983RG www.lindabouter.nl
* Tiny Bouter-Snijders Laanweg 1 Roodeschool 9983RG http://tinyboutersnijders.jouwweb.nl
* Marjan Ketting De Laan 97 E 9981GN Uithuizen www.marjanketting.nl
* Irma Krabbendam Jan Boerweg 10 Rottum 9998 XC www.detheepot.nl
* Hanneke Sadqui Langestraat 5 Kantens 9995PD www.gerdaonnes.com
* Gerda Onnes Langestraat 5 Kantens 9995PD www.gerdaonnes.com Ook kunstverhuur en de band BlackVille.

Lees minder

Links

Data en tijden

zo 5 juni 2022 : 12:00 - 17:00

Prijzen

Volwassenen : Gratis