Atelierroute Hoge Noorden

2 oktober, Groninger Wierdedorpen in PROVINCIE GRONINGEN

Inloggen

Log in om je favoriete evenementen en gekochte tickets op te slaan in je VanPlan account.

Registreren VanPlan

Nog geen account? Maak je VanPlan account aan

Account aanmaken
Ga terug naar de homepagina

Welkom in de ateliers van 16 kunstenaars. Adressen zie atelierroutehogenoorden.nl. Bij deze atelierroute heeft u veel kunstenaars waaruit u kunt kiezen. Allemaal met hun eigen manier van werken. Wilt u meer van een kunstenaar zien dan de afbeelding hierboven? Bezoek dan eens zijn of haar website....

Lees meer

Welkom in de ateliers van 16 kunstenaars. Adressen zie atelierroutehogenoorden.nl.

Bij deze atelierroute heeft u veel kunstenaars waaruit u kunt kiezen. Allemaal met hun eigen manier van werken. Wilt u meer van een kunstenaar zien dan de afbeelding hierboven? Bezoek dan eens zijn of haar website. Die kunt u vinden in de adressenlijst. Wij vinden het leuk om u die dag te ontmoeten!

Welkom op zondag 2 oktober van 12.00 tot 17.00 uur bij:

* Edwin Grissen/Galerie de Winkel Achterweg 2 Onderdendam 9959PD www.edwingrissen.com
Inlijstingen zijn ook mogelijk.
* Jan Mulder Beckeringhstraat 36 Onderdendam 9959PT www.dekeramiekbouwer.nl
* Henk Krist Klaproosstraat 28 Middelstum 9991CK www.henkkrist.com
* Mary Velthoen Burchtstraat 7 Middelstum 9991AA. www.maryvelthoenart.com
* Edward Hölzel Hoofdstraat 39 ’t Zandt 9915PA www.edwardholzel.nl
* Rosiet Baris Hoofdstraat 39’t Zandt 9995PA
* Linda Bouter Laanweg 1 Roodeschool 9983RG www.lindabouter.nl
* Tiny Bouter-Snijders Laanweg 1 Roodeschool 9983RG http://tinyboutersnijders.jouwweb.nl
* Marilyn Josiena Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Jos Mulders Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Marjan Ketting De Laan 97 E 9981GN Uithuizen www.marjanketting.nl
* Theo Onnes Boukemahof 12 9981MA Uithuizen www.theoonnes.nl Ook kunstverhuur
* Hilde van Heuveln Barmerweg 4 Doodstil 9997NH www.oscarenhilde.com
* Oscar de Jong Barmerweg 4 Doodstil 9997NH www.oscarenhilde.com
* Loekie Vorst Akkemaweg11 Stitswerd 9999XL www.bevlogenklei.nl
* John van de Rijdt Kerkpad 13 Kantens 9995PE www.johnvanderijdt.nl
* Gerda Onnes Langestraat 5 Kantens 9995PD www.gerdaonnes.com Ook kunstverhuur.

Lees minder

Links

Data en tijden

zo 2 oktober 2022 : 12:00 - 17:00

Prijzen

Volwassenen : Gratis