Atelierroute Hoge Noorden

4 december, Groninger wierdedorpen in PROVINCIE GRONINGEN

Inloggen

Log in om je favoriete evenementen en gekochte tickets op te slaan in je VanPlan account.

Registreren VanPlan

Nog geen account? Maak je VanPlan account aan

Account aanmaken
Ga terug naar de homepagina

10 kunstenaars stellen hun atelier of tuin open, zie voor route en adressen atelierroutehogenoorden.nl. Deze keer een bijzondere atelierroute. December is een feestmaand met Sinterklaas en Kerst. Een maand waarin cadeautjes gegeven en ontvangen worden. 10 kunstenaars hebben besloten om een ...

Lees meer

10 kunstenaars stellen hun atelier of tuin open, zie voor route en adressen atelierroutehogenoorden.nl.

Deze keer een bijzondere atelierroute. December is een feestmaand met Sinterklaas en Kerst. Een maand waarin cadeautjes gegeven en ontvangen worden.

10 kunstenaars hebben besloten om een aantal werkjes te maken om voor een lage prijs te verkopen. Voor u een buitenkansje om voor een klein bedrag een uniek kunstwerkje te bemachtigen.

Om cadeau te geven aan iemand anders of aan u zelf. Voor de kunstenaars is het een cadeautje als er een werkje met u meegaat. De werkjes kosten tussen de 15,- en 100,- euro.

Natuurlijk kunt u ook gewoon komen kijken en genieten van al het moois dat de kunstenaars hebben gemaakt. Zowel bij de kunstenaars die meedoen aan de actie als bij de andere kunstenaars.

Welkom op zondag 4 december van 12.00 tot 17.00 uur bij: (De kunstenaars die meedoen aan de decemberactie kunt u herkennen aan twee ** voor hun naam.)

** Rieneke Gollnau Uiterdijk 22 Onderdendam 9959PK www.rienekegollnau.nl
* Edwin Grissen/Galerie de Winkel Achterweg 2 Onderdendam 9959PD www.edwingrissen.com
Inlijstingen zijn ook mogelijk.
** Mary Velthoen Burchtstraat 7 Middelstum 9991AA. www.maryvelthoenart.com
** Marieke van Loon Bruchtstraat 7 Middelstum 9991AA
** Josefien Alkema Hoofdweg 30 Huizinge 9992TT www.josefienalkema.nl
** Emca Wildeman Hoofdweg 21 Huizinge 9992TS www.wildontwerp.nl
* Edward Hölzel Hoofdstraat 39 ’t Zandt 9915PA www.edwardholzel.nl
* Rosiet Baris Hoofdstraat 39’t Zandt 9995PA
* *Marilyn Josiena Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
* Jos Mulders Hoofdstraat 4 ’t Zandt 9915PD www.atelieroptzandt.nl
** Linda Bouter Laanweg 1 Roodeschool 9983RG www.lindabouter.nl
* Tiny Bouter-Snijders Laanweg 1 Roodeschool 9983RG http://tinyboutersnijders.jouwweb.nl
** Marjan Ketting De Laan 97 E 9981GN Uithuizen www.marjanketting.nl
** Irma Krabbendam Jan Boerweg 10 Rottum 9998 XC www.detheepot.nl
** Loekie Vorst Akkemaweg11 Stitswerd 9999XL www.bevlogenklei.nl
** Gerda Onnes Langestraat 5 Kantens 9995PD www.gerdaonnes.com Ook kunstverhuur.

Lees minder

Links

Data en tijden

zo 4 december 2022 : 12:00 - 17:00

Prijzen

Volwassenen : Gratis