Jurjen Galema Le Lola Auction Day

24 juni, NP3 | MOBi in GRONINGEN

Inloggen

Log in om je favoriete evenementen en gekochte tickets op te slaan in je VanPlan account.

Registreren VanPlan

Nog geen account? Maak je VanPlan account aan

Account aanmaken
Ga terug naar de homepagina

Lola Lasagna gooit de laatste paar prachtige kunstwerken van Night Club Le Lola onder de hamer, de hoogste bieder wint! Le Lola Auction Day Markt start: 15:00 Veiling start: 19:30 Locatie: NP3 | MOBi, Suikerlaan 41, Groningen Alle goede dingen komen ten einde, en zo ook zal Le Lola haar resident...

Lees meer

Lola Lasagna gooit de laatste paar prachtige kunstwerken van Night Club Le Lola onder de hamer, de hoogste bieder wint!

Le Lola Auction Day
Markt start: 15:00
Veiling start: 19:30
Locatie: NP3 | MOBi, Suikerlaan 41, Groningen

Alle goede dingen komen ten einde, en zo ook zal Le Lola haar residentie in MOBi | NP3 beëindigen op 24 juni. Tijdens deze dag zullen NP3 en Lola Lasagna een markt organiseren waar verschillende onderdelen van de expositie verkocht worden. Wil jij een fantastisch stukje ‘Le Lola’ mee naar huis nemen? Neem een zak geld of je mastercard mee en kom nog één keer Le Lola bezoeken!
In de avond zal Lola Lasagna een grote veiling presenteren waarin zij de laatste paar prachtige kunstwerken die over zijn van de markt onder de hamer gooien, de hoogste bieder wint! De perfecte kans om een iconisch kunstwerk mee naar huis te nemen voor een aantrekkelijke prijs.
Hoop jullie daar te zien!

Lees minder

Links

Data en tijden

vr 24 juni 2022 : 15:00 - 21:00

Prijzen

Volwassenen : Gratis

Waar is het?

NP3 | MOBi
Suikerlaan 41
9743 DA GRONINGEN
www.np3.nu
hier@np3.nu

gratis